Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Łęczna

Prasóweczki

Epilacja laserowa – nowoczesny środek na proste ciało!

Epilacja laserowa Świdnik

Proste i zadbane ciało we tym świecie jest drinkom z ważnych wyznaczników piękna. Na stałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam szczególnie w okresie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo dużych obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej objawiać się na plaży, warto przed urlopem udać się na środek laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody usuwania niechcianego owłosienia idą na zdobycie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dosyć długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą małe i przez ostatnie niezbyt zadowalające rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, i przy tym bawić się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na środek laserowego usuwania owłosienia, przydatny w złotych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Świdnik

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest przeprowadzana przy zastosowaniu innowacyjnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Pokazuje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i wykonują redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w postaci, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc dania do indywidualnych potrzeb pacjenta, co zapobiega budzeniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet coraz niezwykle popularna jest jeszcze depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich ilości ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do działania laserowej epilacji jest nie tylko chęć bycia dobrej role w kierunkach estetycznych. Ta procedura medyczna jest poświęcona także dla pacjentów, którzy cierpią na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, ale też bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze technologie i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja zapewne stanowić budowana u pacjentów z jakimś rodzajem skóry i typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania odpowiednich warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich jedynych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zasięgu zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
zdolność do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do działania laseroterapii jest również silna lub nowa opalenizna. Zarówno przed, kiedy i po zabiegu, sugeruje się unikanie ekspozycji na ciepło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a ponadto stosowanie fotoprotekcji w twarzy kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Świdnik

Zabieg laseroterapii nie godzi się z potrzebą odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po wyjściu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do naszych codziennych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w kwestie delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a dodatkowo (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się utrzymywać do paru dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Świdnik

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *