Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej! Zgrabna podstawa jest nadzwyczaj ważna dla wielu osób, a właśnie chętnie sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy starczy jedynie drobny, bezinwazyjny zabieg, aby otrzymać pożądany rezultat, jednak pewne defekty musieć będą trochę większej ingerencji w grono. Jednym spośród największych z pewnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym środku i zobacz, albo zatem rozwiązanie dla ciebie!

Czym jest liposukcja?

Choć może wszystek umówił się kiedyś z pojęciem liposukcji, nie wszystek wie dokładnie, co się pod nim ukrywa. Liposukcja to rób usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze powodu na indywidualny proces procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej niewielką rurką i prowadzenia oleju spośród jej pomocą, zabieg tenże często potocznie nazywa się odsysaniem tłuszczu.

Do najczęstszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, dlatego więc w współczesnych stanowiskach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można zrobić jednak oraz na indywidualnych częściach, w obecnym w strefie kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w przypadku ginekomastii tłuszczowej u mężczyzn, a chociażby w obszarze podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych rozwiązań, jest sposobem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak różniejsze sposoby jej stworzenia kupią na bardzo wyższe zaufanie pacjenta, a dodatkowo mniejszą bolesność po zabiegu i suchszy i łatwiejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces wykonywany jest w znieczuleniu wszystkim bądź swym i zwykle może istnieć od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, choć najczęściej wygląda podobnie, pewno istnieć wykonywana rozmaitymi metodami. Do najnowszych spośród nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – produkowane przez urządzenie ultradźwięki dostarczane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, dając jej delikatne odseparowanie od nowych tkanek. Dzięki temu czynność nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki wykorzystywane w tym gatunku liposukcji kupią na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w terenie zabiegowym. Z racja pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można wykonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła kupi na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu daleko łatwiej ważna je zwolnić z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe produkowane są przez roztwór wodny, dzięki dlaczego są delikatnie wypłukiwane. Później można użyć je w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod skórę kaniuli podczas tego modelu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe od nowych tkanek. Dzięki temuż mogą one zostać utworzone w lipotransferze.

Przeciwwskazania do spełnienia liposukcji

Jako że liposukcja jest sposobem dość inwazyjnym, jednak należy dokładnie zapoznać się z regułą przeciwwskazań i opracować swoją sytuację ze specjalistą – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny budzić się między drugimi kobiety, które są na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby i nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi czy inne choroby utrudniające gojenie się ran. Niekiedy przeszkodą mogą istnieć jednocześnie zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, a nawet duże mierze luźnej roli w pomieszczeniu zabiegowym, np. na zysk dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą też aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i środków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża i czas laktacji. W przypadku liposukcji z zastosowaniem lasera zabieg przekonuje się także pacjentom cierpiącym na epilepsję również tymże ze nową opalenizną.

Liposukcja to silny rób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jej jeszcze nowocześniejsze metody znacznie zwiększają komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz skorzystać z najnowszych technologii usuwania tkanki tłuszczowej? Umów się na wizytę do Kliniki Miracki i pokochaj swoją nową, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *