Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – ważna toż określić po powracających trendach. Desenie, kolory, kształty i rodzaje. Co każdy czas możemy stwierdzić to zarówno na wybiegach, jak i na drogach. Znane i zapomniane rozwiązania modowe stają się znów znane i swobodnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które obecnie powracają, a były na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo proste było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była właśnie czerń w parze ze dobrymi lub czystymi cekinami. Ta moda powraca – nie dopiero na ubraniach. Coraz powszechnie pobiera się cekiny, złote oraz srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one kojarzone z czernią, szarościami oraz czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe używają ten bodziec oraz wchodzą z jego użytkowaniem baleriny, mokasyny, ale też szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To buty z paskiem przy kostce, który bardzo się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten kierunek pojawia się coraz częściej na autostradach a w garderobach gwiazd. Są różne współczesne zmiany tych pantofelków. Są znane, ale również na niebotycznym obcasie. Współcześni projektanci obuwia odświeżają ten przykład, łącząc klasykę i nowoczesność są wspaniałe budowy i rodzaje. W nienaganny sposób nawiązują do poważnych czasów, ale jednocześnie uaktualniają dawne trendy przekazując im tych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko dochodzić do poważnych motywów dokładne je odwzorowując. Można dobrze podejmować się łącząc różne rodzaje oraz powodując swój, sam sposób ubierania. Krótka fryzura, duża plus ważna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te całe składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia programów oraz porządków na ożywienie swojej szafy. Buty nawiązujące do dalekiej stylistyki nadadzą Twojej prac wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *